Oceňujeme pomoc s odstraňováním nevhodného obsahu ze skupin. Všichni uživatelé mohou nahlásit nevhodný obsah nebo spam přímo ze skupiny. 

Chcete-li nahlásit skupinovou konverzaci nebo komentář, klikněte na ikonu tří teček v pravém horním rohu komentáře nebo pole konverzace. Klikněte na možnost "Nahlásit tento příspěvek". 

Doporučujeme členům zveřejňovat obsah, který je relevantní a unikátní pro danou skupinu. Pokud členové zveřejní stejný obsah v různých skupinách, příspěvek může být automaticky označen jako spam a nezobrazí se členům skupiny.

Pokud nahlásíte obsah jiného člena skupiny, nebude tento člen informován, že jste jej nahlásili, a vy již nahlášený obsah v aktivitě skupiny neuvidíte. Pokud nahlášený obsah porušuje naše podmínky, můžeme ho zkontrolovat a podniknout další kroky.

Pokud jste zakladatelem nebo správcem skupiny, nemáte možnost nahlásit obsah, protože můžete konverzaci nebo komentář okamžitě odstranit. Můžete také odebrat nebo zablokovat člena skupiny a tím automaticky odstranit všechny jeho příspěvky ve skupině.