Půjčení auta, elektromobilu, karavanu nebo obytného vozu je snadný způsob, jak procestovat Českou republiku. U vybraných autopůjčoven je možné na požádání přistavit auto k hotelu, nebo na letiště.

Kde v České republice najdete pronájem auta?

V České republice najdete různé autopůjčovny. Většina autopůjčoven je velkých městech jako je Brno, Praha nebo Ostrava.

Kolik stojí pronájem auta v České republice?

Cena za pronájem auta bude záviset na několika faktorech – věku řidiče, pronajatém vozidle a délce pronájmu. Obvykle platí, že čím déle si auto půjčíte, tím levnější je denní sazba. Také čím déle předem provedete rezervaci, tím nížší je cena. Autopůjčovny mají zpravidla v ceně pronájmu auta zahrnuté i všechny dálniční poplatky v rámci České republiky. Nemusíte se bát mýtného v České republice.
Většina autopůjčoven nabízí denní a týdenní doby pronájmu. Doporučujeme si rezervovat si vůz předem, zejména v hlavní sezóně. Informujte se u vybrané autopůčovny.

Co potřebujete k pronájmu vozidla ve České republice?

Věková hranice pro zapůjčení auta ve Česku je určena jednotlivými autopůjčovnami. Chcete-li si půjčit auto v České republice, musíte být starší 21 let a mít řidičské zkušenosti alespoň 2 roky, musíte předložit cestovní pas nebo občanský průkaz a národní nebo mezinárodní řidičský průkaz skupiny B. Pro více informací o tom prosím kontaktujte přímo vámi vybranou půjčovnu.

Lze si pronajmout různé typy a velikosti aut, včetně elektromobilů, karavany a obytné vozy.

Získejte aktuální dopravní informace