Přihlásit se

Zvolte jazyk

Dovolená a výlety

Ještěd zná nejspíš každý. Co třeba Moravská Amazonie? Objevte tipy na okouzlující místa od nezávislých cestovatelů.

Váš cestovatelský blog

Vytvořte svůj cestovatelský blog a sdílejte krásy Česka s celým světem. Sdílejte, poznejte nové přátele a plánujte společné akce ve skupinách na Tripu.cz.

Vytvořit účet

Pište jako profík

Vaše úžasné příběhy z cest v jednom jednoduchém kroku. Článek vám pomůže vytvořit umělá inteligence. Najděte své publikum a nebo nové kamarády.

Více informací

Kam na výlet

Nevíte kam se vydat na výlet? Prohlédněte si tipy a skutečné zážitky z cest, které podnítí vaši představivost. Naplánujte si výlety včetně akcí v okolí.

Tipy na výlety

Skvělá dovolená

Začněte plánovat dovolenou na Tripu.cz. Objevte nejlepší místa pro dovolenou v Česku od nezávislých cestovatelů. Poznejte nové přátele pro cestování.

Objevit

Nadcházející akce a události

Nenalezeny žádné události
Město v Česku

Pište jako profesionál

Používáme výkonné nástroje pro psaní článků o cestování, které vám pomohou během chvíle vytvořit skvělý kvalitní obsah. Začněte psát jako profesionál.

Více informací
Česká republika, srdce Evropy

Místo pro cestovatele

Měníme hru a nově definujeme způsob budování komunity.

Vytváříme skvělé místo pro lidi se zájmem o cestování po Česku. Tripu.cz je založené na tom, co máme rádi, cestování. Vytvářejte skupiny, plánujte a bavte se.

Více informací

Vítejte na Tripu!

Jsme parta nezávislých cestovatelů, kteří se spojili, aby vytvořili českou komunitu lidí, místo, kde všichni mohou psát skutečné zážitky z cest po České republice. U nás je snadné poznat nové kamarády a přátele.

Chceme sdílet informace o tom, jak cestovat ekologicky a zodpovědně. Jsme přesvědčeni, že společnými silami můžeme ovlivnit pozitivní změny a přispět k udržitelnému cestování v České republice.

Jsme tu pro cestovatelské blogery. Malé cestovatelské blogy nemohou udržet krok s optimalizací pro vyhledávače jako velké weby. Mnozí z vás se obracejí na sociální sítě, které však primárně slouží pouze k objevování nových příspěvků, nikoli k vyhledávání zajímavých míst nebo tipů na výlet a dovolenou.

Proto jsme vytvořili Tripu.cz

Vydejte se za novým dobrodružstvím a napište o něm na Tripu.cz Přidejte se k nám a získejte přístup do rychle rostoucí komunity stejně smýšlejících lidí.

Založit účet

Založte si svůj vlastní cestovatelský blog. Najděte své publikum v komunitě Tripu. Zakládejte nové skupiny jako na sociálních sítích. Plánujte akce společně se svými kolegy a přáteli. Objevujte na Tripu.cz

Vytvořit účet